-20% na značku SIMPLE DAY. Platí do 11.6.2023

Darček pre sestru

 
 

Máte za sebou množstvo spoločných bláznovstiev a dobrodružstiev, len ona pochopí váš humor a preto aj darček pre sestru by mal v sebe niesť trochu vtipu, nostalgiu či skrytú spomienku na spoločne strávené chvíle.

 

 
Hrnček Freddie webstranka
 
 
Nemusí to byť práve Freddie, idolov od značky Polona Polona máme viac. Tak možno sa jeden z nich trafí do jej či vášho spoločného hudobného vkusu, alebo aj toho filmového. Veď aká to bude radosť pospomínať si na časy, keď ste spolu tancovali, či ležali na gauči pri obľúbenom filme. Hrnčeky od tejto značky sú navyše krásne zabalené v darčekovej krabičke a za ich kvalitu dáme ruku do ohňa.
 
 
 
 
 
 
hrnčeky v stojane

 

Vyčarujte úsmev na perách vašej sestre týmito šálkami, do ktorých sa pri pohľade na ne núka podávať v nich nielen kávu, čaj, či capuccino, ale určite aj zmrzlinu. Výhodou tohto darčeka je, že si, či už tú zmrzlinu, kávu, alebo čokoľvek na čo máte chuť budete môcť vychutnať so sestrou spoločne. V sete sú balené po 4 kusy.

 

 

DETAIL PRODUKTU

 
 
Hrnček (1)

 

 Jeden z najobľúbenejších darčekov v našom obchode od jeho vzniku. Sklenená termoska je nielen praktickým spoločníkom na cesty, ale aj do práce, či do auta. A veľa z vás si ju obľúbila používať ju aj doma. Vďaka veľkému výberu vzorov viete doladiť ten pravý pre vašu sestru. A aj tento darček máte pekne zabalený v darčekovej krabičke.

 

 DETAIL PRODUKTU