Do 25.7.2024 sme na dovolenke. Vaše objednávky vám odošleme 26.7.2024. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto :)

Darček pre sestru

 
 

Máte za sebou množstvo spoločných bláznovstiev a dobrodružstiev, len ona pochopí váš humor a preto aj darček pre sestru by mal v sebe niesť trochu vtipu, nostalgiu či skrytú spomienku na spoločne strávené chvíle.

Hrnček Freddie webstranka
 
 
Nemusí to byť práve Freddie, idolov od značky Polona Polona máme viac. Tak možno sa jeden z nich trafí do jej či vášho spoločného hudobného vkusu, alebo aj toho filmového. Veď aká to bude radosť pospomínať si na časy, keď ste spolu tancovali, či ležali na gauči pri obľúbenom filme. Hrnčeky od tejto značky sú navyše krásne zabalené v darčekovej krabičke a za ich kvalitu dáme ruku do ohňa.
 
 
 
 
 
 
hrnčeky v stojane

 Vyčarujte úsmev na perách vašej sestre týmito šálkami, do ktorých sa pri pohľade na ne núka podávať v nich nielen kávu, čaj, či capuccino, ale určite aj zmrzlinu. Výhodou tohto darčeka je, že si, či už tú zmrzlinu, kávu, alebo čokoľvek na čo máte chuť budete môcť vychutnať so sestrou spoločne. V sete sú balené po 4 kusy.

  DETAIL PRODUKTU

 

 

 
Hrnček (1)

 Ak je sestra aktívna, možno jej spraví radosť aj kvalitná termoska. S veselými vzormi, na kávu alebo čaj. Niektoré z nich nájdete v našej ponuke aj pekne darčekovo zabalené. Myslíte, že by jej viac spravil radosť práve termo hrnček?. Hrnčeky na teplé, ale aj studené nápoje od značky Rice, alebo Chillys urobia pod stromčekom veľkú parádu.

 

 

  VŠETKY TERMOSKY