Darček pre mamu

Hneď na začiatok si povedzme jasne a stručne. Nikdy, ale skutočne nikdy nekupujte svojej mame k sviatku nový hrniec, domáci spotrebič, či inú skvelú vymoženosť s ktorou bude musieť ona upratovať, variť a bude to robiť hlavne pre vás. Dajte si ten čas a námahu a porozmýšľajte, čo ju skutočne baví, čo v nej vždy vyvolá úsmev na tvári, čo naposledy obdivovala v obchode atď. Veď mama za to stojí.

 

Hrnček (2)

 

K menšiemu sviatku poteší mamu aj malá drobnosť. Hrnček je síce klasika, ale ak vyberiete taký, ktorý bude v sebe niesť aj milý odkaz a ešte k tomu bude aj krásny, tak aj takáto maličkosť vyčarí úsmev na tvári. Hrnčekov a šálok máme v našej ponuke veľké množstvo, tak vyberajte podľa samozrejme vkusu vašej mami :)

 

 

DETAIL PRODUKTU

 

 

 
 
 
 
Hrnček (3)
 
Trúfame si povedať, že akýmkoľvek z produktov z kolekcie Royal White od holandskej značky Pip Studio trafíte do čierneho takmer u každej mamy, ktorá si potrpí na exluzívne kúsky na čaj či kávu. Sú jemné a honosné zároveň, vybrať viete akúkoľvek veľkosť šálky a u väčšiny šálok, či hrnčekov vám ich vieme aj krásne zabaliť. A ručíme vám, že vaša mama si ich tak zamiluje, že nezostane len pri jednom kúsku :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hrnček (4)
 
 Keramické produkty od Flory Castle sú veselé, hravé a vaše mamy ocenia určite aj ich kvalitu a odolnosť. Hodia sa umývačky, takže bude s nimi aj menej práce. A to sa veľakrát hodí. Z našich štatistík sme vyčítali, že ich pro svoje mamy a partnerky kupujú hlavne muži. Odpoveď prečo na to síce nemáme, ale jedno vieme iste, že sa nám nikdy žiadny nevrátil. Tak nám ostáva veriť, že to bolo práve pre ich výnimočnosť :)