Darček pre mamu

Hneď na začiatok si povedzme jasne a stručne. Nikdy, ale skutočne nikdy nekupujte svojej mame k sviatku nový hrniec, domáci spotrebič, či inú skvelú vymoženosť s ktorou bude musieť ona upratovať, variť a bude to robiť hlavne pre vás. Dajte si ten čas a námahu a porozmýšľajte, čo ju skutočne baví, čo v nej vždy vyvolá úsmev na tvári, čo naposledy obdivovala v obchode atď. Veď mama za to stojí.

 

Hrnček (2)

 

K menšiemu sviatku poteší mamu aj malá drobnosť. Hrnček je síce klasika, ale ak vyberiete taký, ktorý bude v sebe niesť aj milý odkaz a ešte k tomu bude aj krásny, tak aj takáto maličkosť vyčarí úsmev na tvári. Hrnčekov a šálok máme v našej ponuke veľké množstvo, tak vyberajte podľa samozrejme vkusu vašej mami :)

 

 

DETAIL PRODUKTU

 

Hrnček (3)

 
Trúfame si povedať, že akýmkoľvek z produktov z kolekcie Royal White od holandskej značky Pip Studio trafíte do čierneho takmer u každej mamy, ktorá si potrpí na exluzívne kúsky na čaj či kávu. Sú jemné a honosné zároveň, vybrať viete akúkoľvek veľkosť šálky a u väčšiny šálok, či hrnčekov vám ich vieme aj krásne zabaliť. A ručíme vám, že vaša mama si ich tak zamiluje, že nezostane len pri jednom kúsku :)