Hrnček Juliette

€14,45 €12,04 bez DPH
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Hrnček Juliette

Podrobný popis

Hrnček pre všetky z vás, ktoré milujete Paríž a francúzsky štýl. Presne taká je Julliette Ratteket - pravá Parížanka a skutočná diva.
- výška 7,5 cm
- priemer 7,5 cm
- ručne vyrábaný
- vhodný do umývačky riadu a mikrovlnej rúry

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Farba: Biela
Materiál: Porcelán
Za značkou Helen B stojí Helen Blanchaert z belgického Ghentu, ktorá začala kresliť v čase, keď jej mama ležala v nemocnici a Helen ju tam často navštevovala. Kreslenie ju upokojovalo✏️. Priatelia ju povzbudili, aby sa tejto novej vášni začala viac venovať a keď Helen objavila techniku ako preniesť kresby na porcelán, začala viac experimentovať. Jej hrnčeky predávala na lokálnych trhoch, kde mali úspech a tak začala snívať o vlastnom obchode🛍️. V čase keď jej mama zomrela, rozhodla sa tento sen nasledovať.
Helen sa snaží prinášať so svojimi produktmi radosť a inšpiráciu na ne hľadá v živote okolo seba. Veľmi ju teší predstava, keď niekoho práve jej hrnček rozosmeje. Síce je humor rozhodujúci, veľmi dôležitý je pre ňu aj sociálny aspekt a preto kresby na hrnčeky "prenášajú" zamestnanci chránenej dielne. Helen miluje cestovanie a jedlo. Má manžela Petra a dve dcéry 👭.