Cestovná termoska Stars 0,5 l

€19,95 €16,63 bez DPH
Dostupnosť: Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Cestovná termoska Stars 0,5 l

Podrobný popis

Z vonku síce temná ako nočná obloha, z vnútra však hreje..alebo aj chladí, podľa toho čo si z nej plánujete vychutnávať. V zime čaj, či voňavú kávu, v lete limonádu, či ľadový čaj. Je to na vás, jedno je však isté, pôjde všade tam kde vy a bude vám vernou spoločníčkou :)


- Bambusový hrnček šetrný k životnému prostrediu vyrobený z bambusových granul zmiešaných s prírodným lepidlom aby bol hrnček dostatočne tvrdý a vhodný na cesty. A pretože bambus je úplne trvalo udržateľný a úplne ekologický materiál, nepoškodzuje životné prostredie, pretože rýchlo rastie a môže byť pravidelne zberaný. Takže sa môžete cítiť dobre vediac, že výroba tohto cestovného hrnčeka je priateľská k životnému prostrediu, čoho výsledkom je praktický, funkčný a odolný výrobok, ktorý je vhodný ku každodennému používaniu.

- vnútro je nerezové, je to teda klasický termohrnček.
- objem hrnčeka cca 0,5 l
- výška hrnčeka cca 18 cm
- bez nebezpečného bisfenolu A a fatalátov, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Viac si prečítaj tu: Zdravá fľaša Bodky
- nevhodný do mikrovlnky
- vhodný do umývačky riadu

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné hrnčeky
Farba: Čierna
Materiál: Bambus

Miss Étoile je životný štýl! Táto dánska dizajnová značka stále drží krok s aktuálnymi trendmi. Ich dizajnérsky tím sa venuje všetkým detailom každého produktu a neustále vytvára nový príbeh. Veľmi obľúbená kolekcia Icons s otvorenými a zatvorenými očami tvorí ich hlavný poznávací znak. Kolekcia pozostáva z mnohých druhov týchto slávnych očí, ktoré vás inšpirujú pri kombinovaní nových a starších kúskov a vytvárajú presne taký vzhľad, aký chcete. Nájdite aj vy obľúbené produkty od Miss Etóile a vytvorte si aj vy svoju ikonickú zbierku.