ZNAČKY

Vyberáme pre vás to najlepšie, hrnčeky, šálky, termosky, čajníky od tých najlepšich. Originálne a kvalitné produkty od európskych výrobcov dekorácii a doplnkov k dokonalému stolovaniu vyberáme precízne a sami ich skúšame pred tým, než ich zaradíme do našej ponuky.

Hľadáte hrnčeky na kávu, ktoré budú po vás dediť dalšie generácie. Flora Castle s ich kvetinovými vzormi ponúkaju vysokú kvalitu za dostupné ceny. Všetky hrnčeky si viete doladiť aj s ostatnými produktmi tohto holandského výrobcu,

Ste skôr milovník čaju? Eigenart je nemecká značka, ktorá vyrába produkty práve pre vás. Sitká na sypaný čaj, termosky a porcelánové hrnčeky nájdete aj v našom internetovom obchode.

Kto by nepoznal Miss Etoile, dánska značka očarila dámy na celom svete so svojimi nežnými a romantickými vzormi na množstve produktov k stolovaniu a dekoráciach do interiéru.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie