Zdravá fľaša na vodu - Love everyday 0,6l

Ak hľadáte spoločníčku do školy, do práce, či na akékoľvek svoje dovolenkové dobrodružstvá, tak ste ju práve našli. Predstavujeme vám tu najroztomilejšiu fľašu od Miss Etoile, s ktorou budete mať radosť dopĺňať svoj pitný režim.

Ak sa chcete dozvedieť ale najväčšiu výhodu tejto fľaše, čítajte ďalej.

 

 

Skladom
Značka: Miss Etoile
€13,90 €11,58 bez DPH
Kategória: Fľaše na vodu

Táto fľaša neobsahuje BPA, BPS a PHTHALATE - čo to znamená?

  • BPA je bisfenol A - je chemická látka, ktorá sa používa hlavne pri výrobe plastov a lepidiel. Je dokázané, že práve táto látka narúša endokrinný systém. Najviac nebezpečný je BPA na zdravie kojencov a malých detí. Preto sa nemusíte báť dať túto fľašu do školy ani vašim deťom.
  • BPS je bisfenol S - podobne ako BPA ovplyvňuje endokrinný systém. 
  • Phthalats - teda ftaláty pôsobia negatívne okrem iného negatívne na obličky a pečeň. 
  • Objem: 0,65 l

Tip od DELANTE:

Máte radšej ochutenú vodu viac než čistú? Čo tak vymeniť akékoľvek sirupy za obyčajný citrón. Možno budete prekvapení, koľko pozitívnych účinkov to bude mať pre vaše telo. Citrónová voda obsahuje látky, ktoré sa nazývajú flavonoidy, ktoré patria medzi antioxidanty a chránia bunky pred poškodením. To, že obsahuje  vitamín C asi ani pripomínať nie je potrebné. Ak chcete schudnúť, určite pite pravidelne tento nápoj. A milé dámy ak o tom ešte neviete vitamín C je veľmi nápomocný aj čo sa týka našej pleti a pomáha ju udržiavať mladú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: