-20% na značku SIMPLE DAY. Platí do 11.6.2023

Fľaša na vodu - Love everyday 0,6l

Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia
€13,95 –30 % €9,75 €8,13 bez DPH
Fľaša na vodu - Love everyday 0,6l
Miss Etoile flasa na vodu Love everyday
€13,95 –30 %
Infolinka
Veľmi rada vám poradím pri výbere, Adela
0901 788 085, info@delante.sk

Táto fľaša neobsahuje BPA, BPS a PHTHALATE - čo to znamená?

- BPA je bisfenol A - je chemická látka, ktorá sa používa hlavne pri výrobe plastov a lepidiel. Je dokázané, že práve táto látka narúša endokrinný systém. Najviac nebezpečný je BPA na zdravie kojencov a malých detí. Preto sa nemusíte báť dať túto fľašu do školy ani vašim deťom.
- BPS je bisfenol S - podobne ako BPA ovplyvňuje endokrinný systém. 
- Phthalats - teda ftaláty pôsobia negatívne okrem iného negatívne na obličky a pečeň. 
 

Objem: 0,65 l

Tip od DELANTE:

Máte radšej ochutenú vodu viac než čistú? Čo tak vymeniť akékoľvek sirupy za obyčajný citrón. Možno budete prekvapení, koľko pozitívnych účinkov to bude mať pre vaše telo. Citrónová voda obsahuje látky, ktoré sa nazývajú flavonoidy, ktoré patria medzi antioxidanty a chránia bunky pred poškodením. To, že obsahuje  vitamín C asi ani pripomínať nie je potrebné. Ak chcete schudnúť, určite pite pravidelne tento nápoj. A milé dámy ak o tom ešte neviete vitamín C je veľmi nápomocný aj čo sa týka našej pleti a pomáha ju udržiavať mladú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Miss Étoile je životný štýl! Táto dánska dizajnová značka stále drží krok s aktuálnymi trendmi. Ich dizajnérsky tím sa venuje všetkým detailom každého produktu a neustále vytvára nový príbeh. Veľmi obľúbená kolekcia Icons s otvorenými a zatvorenými očami tvorí ich hlavný poznávací znak. Kolekcia pozostáva z mnohých druhov týchto slávnych očí, ktoré vás inšpirujú pri kombinovaní nových a starších kúskov a vytvárajú presne taký vzhľad, aký chcete. Nájdite aj vy obľúbené produkty od Miss Etóile a vytvorte si aj vy svoju ikonickú zbierku.