Veľkoobchodná spolupráca

Ponúknite svojim zákazníkom niečo netradičné..

 

..a aj vy sa staňte našim partnerom. Sme výhradným dovozcom nemeckej značky EIGENART  pre slovenský trh. Ich značku preto ponúkame aj ďalším maloobchodným predajcom na Slovensku. (Ostatné značky v tomto eshope neponúkame na VO predaj)

 

Jednoducho a rýchlo sa viete prihlásiť cez náš eshop, kde si zvolíte kategóriu veľkoobchodný zákazník a vyplníte ostatné potrebné údaje.

Tu sa môžete registrovať

Po našom odsúhlasení si viete prezerať vaše nákupné ceny produktov spomínanej značky a pohodlne nakupovať pre váš obchod. 

Pre váš obchod viete nakupovať už od 1 ks akéhokoľvek dizajnu. Všetky produkty uvedené skladom, sú skladom na Slovensku. Ak niečo skladom momentálne nie je, neváhajte sa opýtať, možno je tento produkt už na ceste k nám, alebo ho objednáme na základe vašich požiadaviek. U firiem pôsobiacich súčasne v SR a ČR spolupracujeme s českým distribútorom.

Vlastníte kaviareň, čajovňu alebo iné miesto kde podávate chutné sypané čaje? Čo tak ponúkať čaj z našich výrobkov? Napíšte nám o aké množstvo by ste mali záujem a my vám pripravíme individuálnu ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu!

 

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: