Predstavujeme fľašu FLOWTEA

Aj keď FLOWTEA už dávno nie je žiadna novinka na trhu, veď svetlo sveta uzrela už v roku 2013. Firma Eigenart ju predstavila ako novinku na svetovej výstave čaju v USA a dokonca sa dostala do úzkej nominácie na novinku roka. Dvojitá stena a termo-obal povýšili túto fľašu na termosku, ktorá udrží nápoj dlho teplý. Ruku si na fľašu určite nepopálite práve vďaka dvojtej stene.

Súčasťou fľaše je okrem spomínaného termo-obalu aj sitko na sypaný čaj a nielen to. V lete môžete toto sitko využiť na prípravu množstva limonád. Stačí, že použijete iba vrchnú časť sitka a pri nalievaní ostane vo fľaši to, čo v nej má ostať (teda ovocie, bylinky a pod.) a vy pijete iba čistú limonádu.

 

Výhodou fľaše je jej skladnosť, stačí zavrieť a "hodiť" do kabelky a utekáte do práce. Nápoj sa určite vďaka kvalitnému tesneniu nevyleje. Ale povedzme si úprimne. Je aj trošku škoda tú krásnu fľašu schovávať. Veď vybrať si môžete z množstva originálnych dizajnov a doladiť si k nej môžete hrnček TEAEVE, či pestrofarebné dózy

Ale lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak sa nakoniec pozrime ako jednoducho si ten čajík pripravíte.