Máš chuť na - Nuukk, alebo - From Berlin with Love

Koncom minulého roka sme vám predstavili v našom eshope produkty, ktoré boli novinkou nielen u nás ale celkovo na slovenskom trhu. Zalovili sme opäť v nemeckých vodách a objavili sme tam mladú dizajnérsku značku priamo z Berlína. A bola to láska na prvý pohľad. A nielen u nás, prvé kusy sa rozchytali hneď po naskladnení. Obľúbite si ich čajové kanvice či bambusové hrnčeky. Už teraz sa nemôžeme dočkať februárových noviniek.

Majiteľka tejto značky pani Andrea Hild značku Nuukk založila v roku 2011 a dnes je mamičkou 2 detičiek a značke sa venuje popri nich. Tak ako ja :) O to viac mi začali byť blízki..Preto sa aj ich sortiment začal viac rozširovať o detské produkty, či už detské jedálenské sety, ilustrácie do detských izieb a ďalšie možné doplnky, ktoré vám postupne predstavíme a ponúkneme aj v našom eshope.

Ak ste sami predajcovia - či už máte darčekový obchod či ponúkate detský sortiment - určite nám napíšte. Od teraz sa budeme o značku Nuukk starať na slovensku výhradné my a verte, že to budeme robiť s takou láskou, s akou tieto produkty vznikajú v Berlíne. 

Ak budete mať k produktom akékoľvek otázky, alebo ste na stránke Nuukk-u našli niečo čo zatiaľ nevidíte v našom eshope, napíšte nám.

Prajem vám krásny deň, Adela_Delante