Od 12.8 do 18.8 budeme dovolenkovať. Všetky vaše objednávky vám postupne budeme zasielať od 19.8. O termíne odoslania vás budeme presne informovať :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne letné dni plné slnka a úsmevu na tvári !

Veľkoobchodná spolupráca

Ponúknite svojim zákazníkom niečo netradičné..

 

..a aj vy sa staňte našim partnerom. Sme výhradným dovozcom nemeckých značiek EIGENART a NUUKK pre slovenský trh. Pre veľký úspech v našej ponuke nájdete aj dánsku značku Miss Etóile, ktorú ponúkame aj veľkoobchodným klientom.  Jednoducho a rýchlo sa viete prihlásiť cez náš eshop, kde si zvolíte kategóriu veľkoobchodný zákazník a vyplníte ostatné potrebné údaje.

Tu sa môžete registrovať

Po našom odsúhlasení si viete prezerať vaše nákupné ceny a pohodlne nakupovať pre váš obchod. 

Pre váš obchod viete nakupovať už od 1 ks akéhokoľvek dizajnu. Všetky produkty uvedené skladom, sú skladom na Slovensku. Ak niečo skladom momentálne nie je, neváhajte sa opýtať, možno je tento produkt už na ceste k nám, alebo ho objednáme na základe vašich požiadaviek.

Vlastníte kaviareň, čajovňu alebo iné miesto kde podávate chutné sypané čaje? Čo tak ponúkať čaj z našich výrobkov? Napíšte nám o aké množstvo by ste mali záujem a my vám pripravíme individuálnu ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu!